Uzaklaştırma Büyüsü Hangi Amaçla Yapılır?

İnsanlar kimi zaman eşlerinden, sevgililerinden veya ailelerinden sebepsiz bir şekilde uzaklaşarak onlardan soğumaya başlayabilirler. Bu durum toplum içinde çok sık yaşanan bir durumdur. İlk zamanlar bu duruma bir anlam veremeyen insanlar deneyimli bir medyumdan bakım hizmetleri aldıkları takdirde buna neden olan şeyin aslında bir uzaklaştırma büyüsü olabileceğini görebilirler. Çok sık yapılan bu işlemler ile insanlar kimi zaman mutlu olur kimi zaman ise çok üzüntülü dönemler geçirebilirler. Çünkü bu işlemler de amaç kimi zaman iyi kimi zaman ise kötü olabilir. İki taraflı büyülerden biridir.

Uzaklaştırma büyüsü hangi amaçla yapılır, nasıl yapılır veya sonuçları nasıl ortaya çıkar gibi konular hakkında araştırma yapan kişiler hem bu işlemler hakkında gerekli bilgileri edinebilirler hem de kendileri korumak için gerekli tedbirleri alabilirler. Bu işlemler de amaç sadece insanların bilinçaltlarına etki ederek uzaklaşmaları istenen kişiye karşı olan tüm sevgi bağlarını tamamen yok etmektir.

Doğal olarak işlemler sonuç vermeye başladığı zaman artık o kişiler için çok değerli olan insanlar onlar için bir şey ifade etmez hale gelecektir. Arada ki bağlar zaman içinde tamamen kopacak ve o kişiler bir daha o insanları görmek bile istemeyeceklerdir. Üstelik bir bakım çalışması yaptırmadıkları takdirde bir büyü etkisinde olduklarını ve bu davranışları büyü sebebi ile yaptıklarını kesinlikle anlamayacaklardır.

Uzaklaştırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu işlemler kişisel etkileme işlemlerinden biridir. Bu tarz işlemler de kullanılan teknikler genellikle ortaktır. Yani medyumlar o kişiler için hazırladıkları bir muska ve okudukları bazı özel sözler ile kısa zaman içinde düşüncelerinin değişmesini sağlayabilirler. Bunun yanında en çok kullanılan tekniklerden biri de etki altına alınacak olan kişilerin kendilerine ait olan resimlere veya eşyalara okunacak olan sözlerdir. Bu teknik medyumların en çok kullandıkları ve genellikle istedikleri sonuçları almayı başardıkları işlemlerden biridir. Birçok farklı amaç için kullanılabilirler. Uzaklaştırma büyüsü etkileri ortaya çıkmaya başladığı zaman insanlar genellikle fiziki veya psikolojik açıdan sıkıntı çekmezler.

Ancak bunun bir limiti vardır. Çünkü o kişilerin kişisel enerjileri düşükse veya daha önce yapılmış olan farklı bir büyünün etkisindeyseler o zaman yapılan işlemler kendilerini ciddi anlamda etkileyebilir ve kendilerine zarar verebilir. Bu durum medyumların her zaman kontrol altına aldıkları ve yakından takip ettikleri durumlardan biridir.

Etkileri çok kısa zaman içinde ortaya çıkar ve insanlar çok sevdikleri kişilerden bile çok hızlı bir şekilde uzaklaşabilirler. Bu işlemler ile bir kişinin kendisine zarar verecek olan insanlardan uzaklaşması ve kurtulması da sağlanabilir. Yani bu işlemlerin amacı her zaman kötü değildir. İlk anda insanların akıllarına kötü bir amaç gelebilir. Ancak uzaklaştırma büyüsünün amaçları arasında insanların mutlu olmalarını sağlamak da olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.