Sahtekar Medyumlar

Sahtekar Medyumlar

Sahtekar medyumlar

Sahtekar medyum isimleri

Sahtekar medyumlar kim

Sahtekar medyum yorumları

30 Yorum

 1. medyum musul bilgi

  arkadaşlar aşk büyüsü yaptırmak için musul hoca ile aşk büyüsü için çalışmayı düşünüyorum ama emin olmak istiyorum iletişime geçmeden önce. lütfen bana yardımcı olun önerir misiniz kendisini acaba doğru karar mı vermişim

  • BEN MEDYUM MUSUL İLE SEVDİĞİM VE YILLARDIR UZAKTAN İZLEDİĞİM KADINI KENDİME AŞIK ETMEK İÇİN ÇALIŞTIM. ONUN BAŞKA İLİŞKİLERİ OLDU, AYRILDI BARIŞTI SONRA BAŞKALARIYLA OLDU AMA BENİM ONDAN BAŞKASINI ASLA GÖZÜM GÖRMÜYORDU. HER AN ONU DÜŞÜNÜYOR VE BAŞKA BİRİNİN AKLIMIN UCUNDAN BİLE GEÇİREMİYORDUM. BU HALİM KIZ KARDEŞİME ÇOK DERT OLDU VE BENİM İÇİN ARAŞTIRMA YAPARAK MEDYUM MUSULUN NUMARASI ELİME TUTUŞTURDU. BENDE ARTIK Bİ ÇAREM OLMADIĞI İÇİN ARADIM KENDİSİNİ DERDİMİ ANLATTIM. BANA YAPMAM GEREKENLERİ ANLATTI. İŞLEM BİTTİKTEN YAKLAŞIK ON GÜN SONRA O KIZ BANA İLK KEZ GÜLÜMSEDİ. ARADAN ÜÇ HAFTA GEÇTİ VE O KIZ BANA BENİ SEVDİĞİNİ İLAN ETTİ. GERÇEKTEN BAYILACAK GİBİYDİM HEYECANDAN.ŞUAN İŞLEM YAPTIRALI 7 AY OLDU VE BİZ NİŞANLANMAYI DÜŞÜNÜYORUZ. O ŞİMDİ BENSİZ BİR HAYAT DÜŞÜNEMİYOR. ALLAH RAZİ OLSUN MEDYUM MUSUL HOCAMDAN HERŞEYİ ONA BORÇLUYUM. HAKKINI ÖDEYEMEM VE AŞK BÜYÜSÜ YAPTIRMAK İSTEYEN HERKESE GÖNÜL RAHATLIĞIYLA TAVSİYE EDERİM.

 2. arkadaşlar merhaba ben medyum baransel ile çalışmaya başladım. garantili sonuç alır mıyım ki

  • BEN MEDYUM BARANSEL İLE AŞK BÜYÜSÜ İÇİN ÇALIŞMIŞ BİRİ OLARAK KESİNLİKLE DOĞRU TERCİHTE BULUNDUĞUNUZU BELİRTMEK İÇİN YAZIYORUM. KESİNLİKLE ÇOK BAŞARILI BİR ÇALIŞMAYDI. KOCAMLA SENELRDİR AŞK KALMAMIŞTI ARAMIZDA VE ZAMANLA SAYGI DA AZALMAYA BAŞLAYINCA ARAŞTIRMA YAPARAK MEDYUM BARANSEL HOCAYI BULDUM. KENDİSİ BANA GÜVEN VERDİ VE ÇALIŞMALARA BAŞLADIK. KESİNLİKLE SİZLERİN DE GÜVENEREK ÇALIŞABİLECEĞİNİZ BAŞARILI BİR MEDYUM OLDUYĞUU BELİRTMEK İSTERİM. BEN 15 GÜNDE ETKİLERİNİ GÖRMEYE BAŞLADIM ARADAN AYLAR GEÇTİKÇE DE İŞLEMİN ETKİSİ DAHA DA KUYVVETLENDİ AZALACAĞINA.

 3. kısmet açtırma büyüsü bilgi lütfen

  ben de kısmet açtırma büyüsü için Medyum arıyorum arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim

  • KISMET AÇTIRMAK İÇİN BEN KENDİSİYLE ÇALIŞMIŞ BİR ARKADAŞIMIN ISRARLARIYLA MEDYUM EMİRHAN İLE İLETİŞİME GEÇTİM VE KENDİSİYLE GÖRÜŞTÜĞÜMDE ADIM YAŞIM ANNEMİN ADI MEDENİ DURUMUM HARİÇ Bİ BİLGİ VERMEMİŞTİM AMA O YAPTIĞI BAKIM İLE BENİM BÜTÜN KISMETSİZLİKLERİMİ GÖRDÜ. ELİNİ NEREYE ATSAN KURUYOR HİÇ BİR İŞİN TAMAMLANMIYOR DİYE BİR BİR SAYDI. ARKADAŞIM DA BEN DE ÇOK ŞAŞIRDIK GERÇEKTEN. DAHA SONRA DA YAPTIĞI VEFKİ VE YAPACAĞIM OKUMALARI BANA VERDİ. BEN DE ADETİM BİTER BİTMEZ YERİNE GETİRDİM HEPSİNİ VE GÜN GÜN DE FAYDASINI GÖRDÜM. HEM ÜSTÜMDEN KAT KAT AĞIRLIKLAR KALKTI HEM DE BAŞVURU YAPTIĞIM İŞLERDEN DÖNÜŞ OLMAYA BAŞLADI.

  • Arkadaşlar merhaba herkese. ben de kısmet açtırma büyüsü yaptırmak için medyum emirhan ile çalıştım ve kısa sürede batmakta olan iş yerim düzlüğe çıktı.

  • medyum emirhan ile çalışmaya başladım bende kısmet açtırma büyüsü yaptırmak için inşallah sonuç alırım bakalım heyecanla bekliyorum

 4. kesinlikle medyum armağana büyü yaptırmaktan çok memnun kaldım. sayesinde ben de eski eşimle tekrar barıştım yaptığı birleştirme büyüsü ile bizim bir araya gelmemizi sağladı.>

 5. içiniz rahat emirhan hoca ile çalışabilirsiniz arkadaşlar. kesinlikle işinizi yarım bırakmaz ve sizi başarıya ulaştırır emirhan hoca.

 6. SÜRYANİ BÜYÜSÜ

  bende çalışma yaptırmak istiyorum ama kimseye güvenemiyorum arkadaşlar sizce kiminle çalışsam kesin sonuç verir süryani büyüsü için bana yol gösterin lütfen

  • Süryani büyüsü yaptırmak için ben medyum baransel ile çalışmış biri olarak kesinlikle kendisinden şaşmayın derim. araştırırsanız zaten medyum baransel hocamın süryani büyüsünde nasıl işinin ehli olduğunu ve insanların ondan memnun kaldığını da görürsünüz. kesinlikle süryani büyüsünün uzmanı medyum baransel hoca.herkesin işlemini yapmıyor isteyen arasın sorsun telefonu 0535 636 62 82 bu numara.

  • Ben süryani büyüsü yaptırmak için medyum emirhan ile çalıştım ve hayatımın dönüm noktasını yaşadım resmen. evliliğim düzeldi, iş durumum düzeldi inanın arkadaşlarımla çevremle ilişkimlerimbile düzeldi. anlam veremediğim iç sıkıntılarımdan kurtuldum. kesinlikle süryani büyüsü içinn emirhan hocamdan şaşmayın arkadaşlar.

 7. uygun fiyata ayrılık büyüsü

  Içiniz rahat bir şekilde medyum bedirhan hocayla çalışın derim arkadaşlar.bedirhan hocaya ayrılık büyüsünü uygun fiyata yaptırmıştım.3 günde etkisini gösterdi.

 8. Arkadaşlar bende musul hoca ile çalışmaya başladım ermeni büyüsü yaptırmak için ama ben daha önceden de başka bi sıkıntı için kendisiyle çalışmış ve çözüm bulmuş olduğum için içim rahat bir şekilde bekliyorum bu sefer de çözüm bulacağım…

 9. bende emirhan hoca ile çalışmaya başladım inşaallah sonuç alırım şirinlik büyüsünden bakalım nasıl olacak şimdilik güzel gidiyor ama

  • nişanlıma olanlar

   ben medyum emirhan ile çalıştım şirinlik büyüsü yaptırmak için ve sayesinde de beni sevmediğini söyleyip yüzükleri atan nişanlımla yeniden barıştım. şimdi benim için deli oluyor, yerlere göklere sığdıramıyor beni. elinden gelse düğün hazırlıklarını falan beklemeden direkt evlenelim istiyor. gerçekten çok memnunum bu durumdan hiç bu kadar sevilmemiştim. kesinlikle medyum emirhan bu işin piri.

 10. Medyum armağanın gerçekten de başarılı biri olduğunu gördüm. öyle boş vaatlerle sizi kandırıp zamanınızdan çalmıyor. beklentinizi kesinlikle karşılıyor işlem sonunda.

 11. MEDYUM BEDİRHAN BİLGİ LÜTFEN

  MEDYUM BEDİRHAN İLE ÇALIŞMAYI DÜŞÜNÜYORUM ARKADAŞLAR ACABA KAYNANA SIKINTISI YÜZÜNDEN KENDİSİYLE ÇALIŞAN ARKADAŞLAR VARSA TECRÜBELERİNİ PAYLAŞABİLİR Mİ?

  • ben kaynanamın dilinden çok çekiyordum. aynı evin içinde yaşamak gerçekten çok zordu ve kaynanamla aram kötü oldukça eşimle de aram açılıyordu. sonuçta onun da annesiydi ama bizim evliliğimiz bozuluyordu gün geçtikçe kaynanam yüzünden. şükürler olsun ki kuzenim kendisinin çalıştığı medyım bedirhan hocanın numarasını bana verdi ve bende kendisiyle iletişime geçtim bakım yaptı ve bana en uygun büyünün dil bağlama büyüsü olduğunu söyledi. bende kendisini dinledim. şükürler olsun ki bı güvenim boşa çıkmadı. Bedirhan hocam sayesinde kaynanam çın ağzından kötü bir laf çıkmaz oldu, ağzından çiçekler saçıyor adeta şimdi. şirin sevimli bir ihtiyar oldu adeta. kesinlikle benim gibi sıkıntınızdan kurtulmak isterseniz zaman kaybetmeden Medyum Bedirhan ile iletişime geçin derim.
   telefon numarası 0535 636 85 23

 12. bende medyum musul ile papaz büyüsü için çalıştım ve sayesinde beni istemeyen nişanlımın ailesini etkim altına alarak beni sahiplenmelerini kendi kızları gibi bağırlarına basmalarını sağladım şimdi artık hiç bi problemimiz yok nişanlımla şükürler olsun ailesi bizde daha çok uğraşıyor düğün hazırlıkları ile.

 13. arkadaşlar içiniz rahat Medyum emirhan ile çalışabilirsiniz kesinlikle başarılı olursunuz

 14. MERHABA ARKADAŞLAR ÇALIŞMIŞ VE BAŞARILI OLMUŞ BİRİ OLARAK BENDE SİZLERE MEDYUM EMİRHAN İLE ÇALIŞMANIZI ÖNERİRİM. %100 BAŞARILI BİR MEDYUMDUR VE KISA SÜREDE SONUÇ ALIRSINIZ KENDİSİNDEN.

 15. istanbulda güvenilir hoca bulmak zor sahtekar medyum bulmak çok kolay.zoru başarmama yardım eder misniz ,musul hocaya para göndersem sonunda birşeyler olur mu yani istediğim şeyler.

 16. ARKADAŞLAR MEDYUM EMİRHAN İLE ÇALIŞMANIZI ÖNERMEK AMACIYLA YAZIYORUM. BEN DE ÇOK MEDYUMLA KONUŞTUM HATTA BİR İKİ TANESİYLE DE ÇALIŞTIM AMA HEPSİ ZAMAN KAYBIYMIŞ. SAHTEKAR MEDYUMLAR BANA ÇOK ŞEY KAYBETTİRDİ AMA ŞÜKÜRLER OLSUN KARŞIMA MEDYUM EMİRHAN HOCAYI ÇIKARDI DA BENDE DERDİMİN DERMANINI BULDUM, EŞİMLE BOŞANMAK ÜZEREYKEN ŞİMDİ İLİŞKİMİZ SÜT LİMAN.

 17. arkadaşımın medyum tavsiyesiyle ben de emirhan hocaya büyü yaptırma işine girdim bakalım, bu kadar övgüler boş değildir herhalde sonuç alırım bende

 18. güvenilir hoca buldum, 0 sıkıntı

  arkadaşlar geri getirme büyüsü için bende emirhan hocaya büyü yaptırdım, para gönderirken aklımda soru işareti yok değildi ama ve bir haftada etkisini gördüm.boşuna karın ağrısı çekmişim.

 19. bende medyum musul ile çalıştım kısmet açtırma büyüsü için ve işe yaradı kısa sürede hem işlerim hem de gönül nasiplerim açıldı.inanamıyorum ama artık partner seçmeye alışsam iyi olucak 😉

 20. 3 haftada papaz büyüsü

  arkadaşlar bende emirhan hoca ile çalıştım papaz büyüsü için ve yaklaşık üç haftada sonuç aldım. kesinlikle sizlere de kendisiyle çalışmanızı içim rahat bir şekilde öneriyorum. hayal kırıklığı yaşamaz kesinlikle amacınıza ulaşırsınız.

 21. Bir medyumla çalışmak isteyen tüm arkadaşlara musul hocayla çalışsın derim medyum musul hoca her konuda büyü yapan ender medyumlardan biridir ve medyum musul hoca çok bilgili bir medyum tecrübesi zaten tartışılmaz ben musul hocayı seçtiğim için mutluyum eminim sizler de çok memnun kalacaksınız arkadaşlar kendisinden.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.