Şahmeran Büyüsü 

Büyü dünyasında en çok bilinen ve en çok yapılan işlemlerden biri olan şahmeran büyüsü birçok farklı amaç için kullanılabilir. Diğer büyü işlemlerinden farklı bir yapıya sahiptir ve yapılabilmeleri için mutlaka medyumların bu işlemler de kullanılan özel şahmeran duasını ezbere bilmeleri gerekir. Bu sözler de bir harf hatası dahi yapılmamalıdır. Çünkü bu işlemlerin en özel yanı budur. Evlilik, aşk, bağlama veya sevgi gibi amaçlar için bu işlemler kullanılabilir. Yüzlerce yıllık bir geçmişi olması sebebi ile insanlar bu işlemler hakkında araştırma yaptıkları zaman genellikle aradıkları bilgileri bulmakta zorlanmazlar.

Bu işlemlerin sonuç vermesi için öncelikle bu duanın amaca göre okunması gerekir. Yani her amaç için farklı adetler de okunması ve aynı zamanda sonuçların ortaya çıkmasına kadar bu okuma işlemlerine devam edilmesi gerekir. Aksi takdirde işlemler kesinlikle sonuç vermez. İşlemleri yapacak olan medyumların maneviyatlarının çok güçlü olması ve aynı zamanda çelik gibi sinirlere sahip olmaları da son derece önemlidir.

Çünkü bu işlemler ilk okumadan sonra sonuç vermediği gibi ne kadar zaman içinde sonuç vereceği de kesinlikle bilinemez. Bu sebeple sabırlı olmak çok önemlidir. Şahmeran büyüsü hakkında bilinmesi gereken en önemli konulardan biri de bu işlemleri her medyumun yapamadığıdır. Bu sebeple insanların kesinlikle sabırlı olmaları ve medyumların ne kadar zaman içinde sonuç alacaklarını da bilmeleri gerekir.

Şahmeran Büyüsü Hakkında Hangi Medyumlara Güvenmek Gerekir?

Birçok medyum kendilerini gerek ve başarılı kişiler olarak tanıtabilirler. Ancak bu konu hakkında kesinlikle dikkatli olmak ve her zaman medyumlar hakkında yeteri kadar araştırma yaparak harekete geçmek gerekir. Gerçek medyumlar bu tarz işlemler yapacakları zaman öncelikle şahmeran büyüsü duasının nasıl okumaları gerektiğini bilmelidirler.

Aynı zamanda hangi amaç için kaç defa okumaları gerektiği de sonuç alabilmeleri için hayati önem taşır. Şahmeran büyüsünden sonuç almak isteyen medyumlar sevgi için 11, aşk için 15, evlilik için 19 ve daha ciddi muradların gerçekleşmesi için bu duaları en az 21 defa okumaları gerekir. Ancak bunun ne kadar süreceği hakkında kesin bir bilgi vermek mümkün değildir.

Bu sebeple kesin süre veren medyumların aslında gerçek medyumlar olmadıklarını düşünmek ve onlara güvenmemek gerekir. Çünkü sahte medyumlar genellikle bu şekilde hareket edip kesin bilgiler ile insanların gözlerini boyamaya çalışırlar. Şahmeran büyüsünden sonuç almak isteyen kişilerin önceden bu işlemler hakkında araştırmalar yapmaları kendilerini doğru yönlendirmek için önemlidir.

Bu sayede insanlar tam olarak ne yaptıklarını bilebilir ve aynı zamanda nelere dikkat etmeleri gerektiği hakkında ip uçları bulabilirler. Şahmeran büyüsü etkilerini her zaman çok kısa süre içinde görmek isteyen insanlar özellikle daha önce yapılan bu işlemler de nasıl sonuçlar alındığını veya hangi medyumların bu işlemleri başarılı bir şekilde yapabildiğini bilmeye çalışmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.