Sabun Büyüsü Yaptırma

Kara büyüler içinde birçok farklı uygulamayı barındırırlar ve bu işlemlerin her biri çok güçlü oldukları için etki altına aldıkları kişilerin hayatlarını kısa zaman içinde çok büyük sıkıntılar ile doldurabilirler. Bu işlemlerden biri olan sabun büyüsü de insanların her zaman merak ettikleri ve bir o kadar da uzak durmak istedikleri işlemlerden biridir.

Gerçekten de son derece zordur ve aynı zamanda etkileri de çok güçlüdür. Bu sebeple hem medyumların hem de işlemleri yaptıran kişilerin çok dikkatli olmaları gerekir. Sabun büyüsü yaptırma fikri ile yola çıkan kişiler medyum seçimleri hakkında çok dikkatli olmalıdırlar. Bu işlemler kesinlikle şakaya gelmez ve hiçbir zaman hata affetmez. Çünkü harekete geçecek olan enerjiler son derece güçlüdür.

Her zaman sonuçlarını yakından takip edilmesi gerekir. Birçok medyum sabun büyüsü yapamaz veya bu işlemleri yapmaya bile yeltenemez. Sabun büyüsün de amaç insanların psikolojik açıdan tüm kontrollerini kaybetmelerini sağlamak ve onlara daha önce yaşamadıkları sorunlar yaşatmaktır.

Deneyimli bir medyum bu sonucu çok kısa zaman içinde alabilir. İnsanların hem kendilerini hem de çevrelerinde ki kişileri korumak için vefk ve muska gibi işlemlerden yardım almaları gerekebilir. Sabun büyüsü yaparken herkesin kolay bir şekilde temin edebildiği basit bir sabun ve bu sabuna batırılmak için kullanılacak olan herhangi bir cisim yeterli olacaktır.

Sabun Büyüsü Yaptırmak Doğru Bir Fikir mi?

Birçok kişiye göre sabun büyüsü yaptırmak doğru bir karar değildir çünkü bu tarz işlemler de risk her zaman çok büyüktür. Bu sebeple ne olursa olsun her zaman iki defa düşünmek ve sonuçları hakkında da ilgi sahibi olmak gerekebilir. Medyumlar bu işlemleri yapacakları zaman okumaları gereken tılsımlı sözleri ezbere bilmeli ve doğru bir şekilde okumalıdırlar. Çünkü bu işlemlerin püf noktaları bu sözlerdir. Sabunun üzerine okunan bu sözlerden sonra cisim üzerine batırılır ve son olarak bu sabunlar uzun zaman erimeden kalacağı bir alanda gizlenir.

O sabun erimeye başladığı zaman etki altına alınan kişilerin de çok ciddi sıkıntılar çekmeye başlayacakları düşünülür. Bugüne kadar birçok kişinin hayatına çok ciddi etkileri olan bu işlemler hakkında ancak kendilerini kanıtlamış olarak gerçek ve güvenilir medyumlardan yardım alınmalıdır. İstenen enerjiler harekete geçmeye başladığı zaman insanlar zaman içinde artık eskisi kadar sağlıklı olamayacaklar ve hem zihinsel hem de fiziksel anlamda çok ciddi sorunlar yaşamaya başlayacaklardır.

Bu tarz işlemler de dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise etkilerin her zaman kontrol altında olmasıdır. Çünkü kimi zaman tahmin edilenden daha ciddi etkileri olur ve insanlar çok ciddi sıkıntılar çekmeye başlarlar. Doğal olarak bu gibi durumlar da hemen sabun büyüsünü bozmak için gerekli adımları atıp o kişileri kurtarmak gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.