Kısmet Bağlılığı Büyüsü

Bir kişinin kısmeti bağlandığı zaman o kişinin mutlu olması kesinlikle mümkün değildir. Çünkü bu amaçla yapılan işlemlerin güçleri tahmin edilenden çok daha büyüktür. Yani insanların üzerinde çok ciddi etkileri olur ve o kişiler ne yaparlarsa yapsınlar bir daha sevdikleri kişiler ile mutlu olma ihtimalleri yoktur.

Özellikle kısmet bağlılığı büyüsü ismi ile yapılan bu işlemler de ortaya çıkan güçlü enerjiler kısa zaman içinde etkilerini gösterip insanlara bir şey hissettirmeden sadece üzerlerinde kötü etkilerin oluşmasını sağlar. Bu sebeple bir kişinin mutsuz olması istendiği zaman mutlaka insanlar bu işlemleri kullanmak isterler. Toplum içinde bu işlemlerin çok sık yapıldıkları bilinen bir gerçektir.

Çok farklı teknikler ile yapılan bu işlemler de özellikle insanlar hakkında bir muska hazırlamak yeterli olabilir. O kişilerin kişisel bilgileri kadar aynı zamanda işlemlere özel tılsımlı sözler veya benzeri bilgiler bu muskaların içinde yer alabilir. Aynı zamanda bu işlemler de medyumların okudukları özel tılsımlı sözlerin de çok büyük önemi vardır.

Bu sözlerin doğru bir sistem ile okunması son derece önemlidir. Aynı zamanda medyumların da manevi anlamda yeterli olmaları ve harekete geçecek olan enerjileri nasıl yönlendireceklerini bilmeleri gerekir. Kısmet bağlılığı büyüsü etkilerine giren kişilerin bu durumdan kurtulmalarının tek yolu kısa zaman içinde büyü bozma çalışması yapmalarıdır. Aksi takdire bu işlemlerin sonuçları uzun zaman sürebilir.

Kısmet Bağlılığı Büyüsü Etkileri Nasıl Ortaya Çıkar?

Çok eski zamanlardan bu yana yapılan bu işlemlerin etkileri genellikle insanlara zarar vermez veya onların üzerinde bir baskı oluşturmaz. Çünkü bu işlemlerin amacı sadece insanların üzerinde onları mutsuz edecek ve özellikle özel hayatların da aradıkları mutluluğu yakalamalarını engelleyecek etkilerin oluşmasını sağlamaktır.

Eğer bir kişi için bu işlem yapılmışsa o kişi partneri ile mutlu olamaz, mutlu olacak bir partner bulmakta zorlanır veya mutlu giden birlikteliği artık çok ciddi sorunlar ile dolar. Eğer kişilerin sahip oldukları kişisel enerjileri gerçekten düşük seviyeler de ise o zaman bu işlemler onlara manevi anlamda sıkıntı verebilir.

Hatta bu durum daha da ileri gidebilir ve  o kişilerin tüm yaşam konforlarını yok edebilir. Ancak bu durum çok az görülür. Bu sebeple genellikle insanlar kendileri için yapılan kısmet bağlılığı büyüsü etkilerinin farkına varamazlar ve bu işlemlerin etkileri çok az derece de hissedilir. Deneyimli medyumlar bu tarz işlemlerden sonuç almakta zorlanmazlar. Aynı zamanda etki altına aldıkları kişilere de genellikle sıkıntı vermezler. Eğer işlemlerden sonra ortaya çıkan enerjiler sürekli olarak kontrol altında tutulursa o zaman istenen sonucun alınması sanıldığı kadar zor olmayacaktır. Eğer insanlar kısmet bağlılığı büyüsü etkilerinin var olduğundan emin olmak isterlerse mutlaka bakım çalışması yapmalı ve gerekirse büyü bozma çalışmaları ile etkilerden kurtulmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.