Kaşıkla Yapılan Büyü

Kaşık büyüsü kara büyülerin en önemlilerinden biridir ve etkileri gerçekten de çok güçlüdür. İnsanların hayatlarını kısa zaman içinde mahvedecek kadar önemli etkileri olan bu işlemlerden sonra hem psikolojik hem de fiziki sorunlar yaşanabilir. Ancak kaşık büyüsü yaptırmak isteyen kişilerin çok dikkatli olmaları ve kesinlikle daha önce bu işlemleri de yapmış olan medyumlardan yardım almaları gerekir. Çünkü en dikkatli olunması gereken büyü işlemlerinden biridir.

Her ne kadar basit bir kaşık ile yapılsa da aslında bu işlemlerin yapılabilmesi için uygulanması gereken teknikler insanların korkmalarına neden olabilir. Çünkü kaşık büyüsü yapmak isteyen kişilerin öncelikle yakın zamanda vefat eden kişilerin mezarlarını açmaları ve bu mezardan bir kefen parçası almaları gerekir.

Bu kefen parçaları iki adet kaşığın bağlanması için kullanılır ve mutlaka insanların bu işlemi tek başlarına yapmaları gerekir. Kaşıkla yapılan büyü işlemleri hakkında araştırma yapan kişiler aslında bu işlemlerin neden bu kadar az yapıldığını ve aynı zamanda birçok medyumun neden bu işlemler hakkında gelen talepleri karşılamak istemediklerini anlayabilirler. Her zaman dikkatli ve titiz bir şekilde yapılması gereken bu işlemlerin sonuçları işlemleri yapan medyumları dahi etki altına alabilir. Bu çok sık rastlanan bir durumdur. Bu sebeple işlemleri yapan medyumun da gerekli tedbirleri önceden alması çok önemlidir.

Kaşıkla Yapılan Büyü İşlemleri Hangi Amaçla Yapılır?

Medyumlar bu işlemleri yapacakları zaman öncelikle etki altına alacakları kişilerin çok ciddi sorunlar yaşayacaklarını bilmeli ve ayın zamanda kesinlikle sonuçların kimi zaman tahmin ettiklerinden daha ciddi boyutlar da olabileceğini de unutmamalıdırlar. Bu sebeple bu işlemler her zaman için dikkatli bir şekilde yapılmaları ve çok gerek olmadıkça bu işlemler yapılmamalıdır.

Gerçek medyumlar insanların kara büyüler hakkında ki talepleri konusunda insanlara gerekli bilgileri vermeli ve yaşanacak sorunlar da mutlaka neler yapmaları gerektiğini de bilmelidirler. Bu işlemlerin etkilerinin ortaya çıkması için kefen parçasının kaşıkların bağlanması için kullanılması gerekir.

Aynı zamanda bu kaşıkların mutlaka gizli bir yere saklanması ve etki altında olan kişilerin bu kaşıkları kesinlikle bulmamaları gerekir. Bu şekilde yapıldığı takdirde işlemlerin etkileri net olarak ortaya çıkar ve insanlar daha önce yaşamadıkları çok ciddi sorunlar yaşamaya başlarlar. Bu durum zaman içinde artık o kişilerin hayatlarının her alanın da etkilerini göstermeye başlar ve tüm yaşam konforlarını tamamen kaybetmeye başlarlar.

Ta ki etki altında olan kişiler bu durumun farkına varana ve kaşıkları bulup büyü bozma işlemi yapana kadar. Bu işlemlerin bozulması çok zordur ve etkileri çok güçlü olduğu için medyumların bu konuda çok zorlanacaklarını bilmeleri gerekir. Kara büyülerin en önemlilerinden biri olan kaşık büyüsü hakkında yeteri kadar bilgi edinmeden bu işlemleri yapmak veya yaptırmak her zaman büyük risktir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.